Opinie, Inovativ - Energia ze Słońca, Fotowoltaika

Realizacja pełen profesjonalizm zawsze mogłam liczyć na fachową poradę.
Idealnie dobrano nam parametry instalacji. Montaż terminowy, naprawdę na wysokim poziomie.
Bardzo polecam tą firmę INOVATIV.

Kamila Sadowska / Warszawa
Fotowoltaika

Nasze Realizacje

Od 2013 roku zrealizowaliśmy ponad 900 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 9000 kWp.
Oto kilka z nich.

Opinie i doświadczenia naszych Klientów

DOSKONAŁA
39 opinii na
Mariusz Kowalczyk
Mariusz Kowalczyk
17. Wrzesień, 2021.
Polecam firmę Inovativ i jej pracowników. Ludzie profesjonalnie i fachowo podchodzą do tematu. Instalacja fotowoltaiczna wykonana terminowo i zgodnie z oczekiwaniami
zx 54
zx 54
6. Wrzesień, 2021.
Inovativ to sprawdzona przeze mnie firma. Profesjonalnie sprawdzili lokalizację, dobrali odpowiednią instalację. Od ponad miesiąca działa bez żadnych wyłączeń i błędów, i wyprodukowała już ponad 700 mWh. Mimo że sierpień 2021 był słaby, mało słońca i dużo deszczu, uzyskałem ponad 600 mWh. Terminowi, bezobsługowi, tak jak się umówiliśmy tak instalacja została wykonana. Polecam usługi tej firmy.
Marcin Zawadzki
Marcin Zawadzki
4. Sierpień, 2021.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Inovativem. Począwszy od pierwszych rozmów, przez pomoc w załatwieniu formalności z PGE, pomoc związaną z kredytem i w końcu profesjonalne podejście przy montażu urządzeń. Na wszystkich etapach spotkałem się z ponadprzeciętnym profesjonalizmem i życzliwością. Porządna firma z doświadczeniem, polecam!
Dorota
Dorota
1. Maj, 2021.
Zdecydowanie 5 gwiazdek jak dla najlepszego hotelu. Skrupulatna i rzeczowa wycena, miły kontakt z przedstawicielem handlowym, konkurencyjna cena i profesjonalny montaż. To właśnie on zasługuje na szczególne uznanie. Panowie kulturalni, znający się na rzeczy. Po dokładnym obejrzeniu domu zaproponowali najlepsze rozwiązanie lokalizacyjne. Pozostawili po sobie porządek, nic nie uszkodzili. Działali sprawnie i dyskretnie, nie absorbowali nas swoją obecnością. Montaż zajął zaledwie kilka godzin. Jest wielu przeciwników fotowoltaiki, ich niektóre argumenty są rzeczowe i słuszne, ale czy poza byciem dobrym człowiekiem nie jest istotne bycie także człowiekiem chroniącym nasz klimat i naszą ziemię? To powinien być priorytet a nie kalkulacja po ilu latach instalacja się zwróci. Szczerze polecamy, choć na początku sceptycznie do tego podchodziliśmy dziś jesteśmy bardzo zadowoleni
Mariusz Jaworowski
Mariusz Jaworowski
27. Kwiecień, 2021.
Super obsługa, terminowo, pełen profesjonalizm!!! Polecam wszystkim!!!
Przemek Sas
Przemek Sas
12. Kwiecień, 2021.
Zdecydowanie polecam. Inovativ wypadł najkorzystniej spośród firm, które przygotowywały dla nas ofertę. Czas oczekiwania na montaż i sam montaż wręcz ekspresowy. Ekipa miła, fachowa, bardzo staranna.
Jurand Bień
Jurand Bień
9. Kwiecień, 2021.
Pierwszy kontakt z firmą miał miejsce 4 lata temu. Kontakt szybki, rzeczowy. Po wstępnych ustaleniach na terenie realizacji instalacji zjawiła się ekipa z panem Aleksandrem na czele. To co zwróciło moją uwagę, to przed rozpoczęciem prac staranne i dokładne obejrzenie (wizja lokalna budynku) jak wpiąć się w obecną instalację elektryczną. Omówienie poszczególnych wariantów i wybranie tego najlepszego, czyli bez ingerencji w wykończony już dom. Potem była rozbudowa instalacji, wykonana rzetelnie i fachowo z troską o położoną na dachu ceramikę. Jak to się mówi z czystym sumieniem mogę polecić firmę INNOVATIV.
Dave
Dave
10. Marzec, 2021.
Bardzo polecam Firmę Inovativ. Porównałem z pięcioma innymi firmami fotowoltaicznymi i decyzja padła na Inovativ. Przekonali mnie zaangażowaniem, sumiennością, kompleksową obsługą. Szczegółowe doradztwo, potem planowanie i bardzo profesjonalna realizacja. Dziękuję i pozdrawiam cały zespół. Bardzo polecam.
Kotula Łukasz
Kotula Łukasz
14. Grudzień, 2020.
Inovativ jest jedną z najstarszych w Polsce Firm zajmujących się kompleksową budową instalacji fotowoltaicznych. Kompetencję Inovativ mogę polecić z czystym sumieniem.