Rzetelność – Doświadczenie – Zaufanie

O nas 

Energia ze słońca

INOVATIV

Firma INOVATIV została założona w 2013 roku przez Aleksandra Dawidziuka i Marcina Mydłowskiego w celu zapewnienia mieszkańcom Mazowsza oszczędności wynikających z ekologicznego pozyskiwania energii ze słońca. 

„Skupienie się na naszym regionie pomaga nam z jednej strony w utrzymaniu osobistego kontaktu z klientami. Z drugiej strony umożliwia nam osobisty i bezpośredni nadzór realizowanych projektów.”

W 2013 roku zaczęliśmy jako Działalność Gospodarcza. W 2014 roku przekształciliśmy naszą działalność w Spółkę Cywilną a w 2020 doszło do jej kolejnego przekształcenia w INOVATIV Sp. z o. o. 

Przez cały ten czas pomagamy naszym klientom w oszczędzaniu i dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu ekologicznego pozyskiwania energii – od projektu do instalacji paneli fotowoltaicznych i serwisu.

Każdą realizację traktujemy indywidualnie, a nasza ekipa zapewnia najwyższą jakość komponentów i usług. To przekłada się na oszczędności i zadowolenie naszych klientów. Od samego początku działalności jesteśmy autoryzowanym partnerem Firmy Fronius. 

Dodatkowo w ten sposób mamy wpływ na środowisko w naszym regionie, co jest dla nas również bardzo ważne.

5 powodów

Dlaczego warto wybrać Inovativ? 

1. Doświadczenie od 2013r

2. Bezpłatny audyt i doradztwo

3. Zaangażowanie przy każdym zleceniu

4. Wysoka jakość usług i fachowość

5. Grono zadowolonych Klientów

Opinie i doświadczenia naszych Klientów

Ekologia – Oszczędności – Zyski

Skontaktuj się Dziś. Zainwestuj w Jutro.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889