Carport Piaseczno i Warszawa

Produkcja energii na miejscu parkingowym.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889

Produkcja energii na miejscu parkingowym.

Carport

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889
LOGO_Partner-Fronius
IN.LOGO_Partner-SunLink
IN.LOGO_Partner-solaredge
IN.LOGO_Partner-LG
IN.LOGO_Partner-Webasto
IN.LOGO_Partner-Corab
IN.LOGO_Partner-BrukBet
IN.LOGO_Partner-Hyundai-Energy
LOGO_Partner-Fronius
IN.LOGO_Partner-SunLink
IN.LOGO_Partner-solaredge
IN.LOGO_Partner-LG
IN.LOGO_Partner-Webasto
IN.LOGO_Partner-Corab
IN.LOGO_Partner-BrukBet
IN.LOGO_Partner-Hyundai-Energy
Ekologiczne Stanowisko Parkingowe

Czym jest Carport? 

Carport to wolnostojąca konstrukcja fotowoltaiczna mocowana do fundamentu. Spełnia ona funkcję miejsca parkingowego dla Twojego samochodu, a jednocześnie produkuję dla Ciebie energię elektryczną. Wykonanie materiałów odpornych na korozję (Magnelis i stal ocynkowana) powoduje, że jest odporna na warunki atmosferyczne i bezobsługowa.   

Zamów bezpłatny Audyt.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889

Dlaczego warto zainwestować w Carport?

Zalet Carportu jest sporo. Poniżej wymienimy te najważniejsze:

Carport produkuje ekologiczną energię elektryczną. 

Po pierwsze Carport produkuje ekologiczną energię, którą możesz wykorzystać do zasilania swoich urządzeń i/lub pojazdów. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się jeśli nie możesz zainstalować fotowoltaiki na swoim dachu lub dachu twojej firmy. Jest w pełni ekologiczne, więc budując carport dbasz o otaczające Cię środowisko. Energię tą możesz wykorzystać do naładowania swoich pojazdów elektrycznych i hybrydowych, co zwiększa opłacalność ich zakupu. 

Carport zmniejszy twoje rachunki.

Instalując Carport będziesz produkował energię a to podobnie jak w wypadku zwyczajnej instalacji zmniejszy Twoje Rachunki za prąd. Z konsumenta staniesz się bowiem prosumentem, co zapewni twojemu domowi zastrzyk darmowej energii. Dodatkowo będziesz mógł sprzedać swoje nadwyżki do zakładu energetycznego. 

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi. 

Konstrukcja zapewni częściową ochronę zarówno przed opadami jak również przed promieniami słonecznymi, co jest warte docenienia w miesiącach letnich, gdzie zaoszczędzisz również na klimatyzowaniu swoich pojazdów. 

Łatwa możliwość rozbudowy. 

W razie potrzeby jest możliwość rozbudowy o kolejne stanowiska. 

Dla kogo jest Carport?

Carport to konstrukcja, która sprawdzi się zarówno w zastosowaniu przydomowym, jak również w firmach czy większych parkingach. Łatwa możliwość rozbudowy powoduje, że jeśli jest potrzeba i mamy na to miejsce zawsze możemy dostawić kolejny moduł. Im więcej modułów tym większe nasze oszczędności. 

Z jakich podzespołów korzystamy? 

Jest możliwość postawienia carportu jedno lub dwustanowiskowego. Korzystamy z najlepszych jakościowo podzespołów. Przykładowa specyfikacja dla wersji dwustanowiskowej poniżej: 

Ilość Paneli

18

Liczba rzędów

3

Układ

Poziomy

Montaż

Konstrukcja mocowana do fundamentu

Kąt nachylenia

10

Materiał

Magnelis

Podsumowanie

Carporty to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w mniejszych jak i większych instalacjach. Jest to rozwiązanie jeśli z jakiś powodów nie możesz zainstalować swojej instalacji na dachu twojego domu lub firmy.

Produkując energię ze słońca stajesz się prosumentem, co za tym idzie możesz zaoszczędzić na twoich rachunkach za prąd. Jest to konstrukcja mogąca stanowić również rozbudowanie obecnej instalacji fotowoltaicznej. 

Kolejny plus to plus ekologiczny. Stawiając Carport zmniejszasz swój ślad węglowy, dbasz o otaczające Cię środowisko. Ponadto zielona energia jest modna.  

Nasza firma jest doświadczonym monterem systemów fotowoltaicznych. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość komponentów i usług, pełen profesjonalizm i pomoc w rozwiązaniu ewentualnych problemów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.  

Zainteresowany?
Zamów swój audyt już dziś!

Chętnie przyjedziemy do Ciebie aby na miejscu ocenić możliwości i obliczyć wydajność instalacji fotowoltaicznej.
Zapraszamy także do naszej siedziby, aby z bliska obejrzeć panele fotowoltaiczne, inwertery i pozostałe podzespoły do instalacji fotowoltaicznej.

Skontaktuj się z nami.

Zaplanuj Termin

Umów się na spotkanie

731 315 889 Wyślij Zapytanie
Ekologia – Oszczędności – Zyski

Skontaktuj się Dziś. Zainwestuj w Jutro.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889