Ekologia – Oszczędność – Odpowiedzialność

Elektromobilność

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889

Ekologia – Oszczędność – Odpowiedzialność

Elektromobilność

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889
LOGO_Partner-Fronius
IN.LOGO_Partner-SunLink
IN.LOGO_Partner-solaredge
IN.LOGO_Partner-LG
IN.LOGO_Partner-Webasto
IN.LOGO_Partner-Corab
IN.LOGO_Partner-BrukBet
IN.LOGO_Partner-Hyundai-Energy
LOGO_Partner-Fronius
IN.LOGO_Partner-SunLink
IN.LOGO_Partner-solaredge
IN.LOGO_Partner-LG
IN.LOGO_Partner-Webasto
IN.LOGO_Partner-Corab
IN.LOGO_Partner-BrukBet
IN.LOGO_Partner-Hyundai-Energy

Zapewniamy możliwości dla Twojego auta elektrycznego. 

Posiadasz auto elektryczne?
A może chciałbyś je mieć?
Boisz się, że auto rozładuje Ci się po drodze na ważne spotkanie? 

W Inovativ rozwiążemy Twój problem – Zainstalujemy stację ładowania dla Twojego auta, gdziekolwiek będziesz tego potrzebować, a ty będziesz się cieszyć tym ekologicznym środkiem transportu

Dodatkowo pomyśl o ile zaoszczędzisz uniezależniając się od stale rosnących cen ropy, a co za tym idzie cen paliwa na stacjach. 

Brzmi dobrze? Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.  

Zamów bezpłatny Audyt.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889

Własna stacja rozwiązuje problem ładowania auta.

Własna stacja ładowania pojazdów elektrycznych rozwiązuje problem związany z ich ładowaniem. Dzięki niej posiadasz zawsze naładowane auto, które jest gotowe do wykorzystania bez Twojego specjalnego wysiłku. 

To logiczne i komfortowe rozwiązanie, bo Ty jesteś w domu / firmie a twoje auto jest w tym momencie równocześnie ładowane do dalszej pracy Wszystko dzięki zamontowanej przez naszą ekipę stacji ładowania. W ten oto sposób oszczędzasz czas i masz zawsze naładowaną baterię w swoim samochodzie. 

Działamy z najlepszymi.

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy licencjonowanym partnerem niemieckiego producenta stacji ładowania WEBASTO (firmy z ponad 100 letnią tradycją), która działa na rynku stacji ładowania od 2017 r.

Zapewniają oni pełne rozwiązania zarówno z segmentu AC (Prądu zmiennego),  co w połączeniu z najwyższą jakością stosowanych przez nich komponentów daje gwarancję wydajnych stacji do szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Firma Webasto daje 5-cio letnią gwarancję na swoje produkty. 

Dzięki Fotowoltaice oszczędzasz podwójnie

Taka stacja w połączeniu z instalacją Fotowoltaiczną to podwójny zysk.

Po pierwsze możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd (które zgodnie z trendem będą rosły).
Po drugie oszczędzasz na benzynie – gdyż masz własny punkt ładowania napędzany energią ze słońca. 

Dodatkowo podwójnie dbasz w ten sposób o ekologię, ponieważ zarówno Twój dom/ firma jak i samochód stają się 100% Ekologiczne. 

Czym jest elektromobilność?

Elektromobilność to termin opisujący wszystkie zagadnienia związane z wykorzystaniem pojazdów elektrycznych (Samochodów, Autobusów, Rowerów, Hulajnóg etc.) Zatem jest to zarówno produkcja, dystrybucja jak również kwestia ładowania tych urządzeń. Elektromobilność jest coraz bardziej modnym trendem na świecie, a liczba samochodów napędzanych elektrycznie systematycznie rośnie. Obecnie najbardziej rozwiniętymi pod tym względem w Europie krajami są kraje skandynawskie i Benelux.

Powstaje też coraz więcej modeli samochodów w pełni elektrycznych, jak również Hybrydowych. Z czasów gdy mówiąc o samochodach elektrycznych myślało się TESLA zostały tylko wspomnienia. Dziś elektryczne samochody produkuje coraz więcej marek z BMW, czy Toyotą na czele, a ten trend będzie postępował, co pokazały choćby Targi w Genewie, gdzie swoje prototypy aut elektrycznych zaprezentowały takie firmy jak Fiat, Aston Martin, Seat czy Audi

Coraz więcej elektromobilności w polsce

Elektromobilność się rozwija.

Jednak zanim rewolucja w motoryzacji nastąpi póki co jesteśmy w momencie rozwoju infrastruktury dla samochodów elektrycznych..Zamiast stacji benzynowych powstają stacje ładowania pojazdów, czy to hybrydowych czy w pełni elektrycznych. 

Niewątpliwym plusem posiadania samochodu elektrycznego jest bowiem uniezależnienie się od ciągle rosnących cen benzyny. Te będą rosły, gdyż ropa naftowa, o ile znajdziemy alternatywnego źródła jej produkcji kiedyś się wyczerpie, co spowoduje jeszcze większe przyspieszenie w produkcji i dystrybucji samochodów elektrycznych i napędzi zjawisko elektromobilności w przyszłości.

 W Polsce jeszcze do niedawna liczba ogólnodostępnych punktów ładowania pojazdów była niewielka (Były to głównie większe miasta i to w liczbie 1-2 punktów na miasto.) Obecnie ich liczba powoli rośnie (W Warszawie z dwóch punktów zrobiło się ich przynajmniej kilka).

Zaplanuj Termin

Umów się na spotkanie

Zainteresowany?
Zamów swój audyt już dziś!

Chętnie przyjedziemy do Ciebie aby na miejscu ocenić możliwości i obliczyć wydajność instalacji fotowoltaicznej.
Zapraszamy także do naszej siedziby, aby z bliska obejrzeć panele fotowoltaiczne, inwertery i pozostałe podzespoły do instalacji fotowoltaicznej.

Skontaktuj się z nami.

731 315 889 Wyślij Zapytanie
Ekologia – Oszczędności – Zyski

Skontaktuj się Dziś. Zainwestuj w Jutro.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889