ŚRODOWISKO – OGRZEWANIE – ZYSKI

Pompy Ciepła 

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889
ŚRODOWISKO – OGRZEWANIE – ZYSKI

Pompy Ciepła 

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889
Ekologiczne ogrzewanie

Pompy Ciepła – tylko z Inovativ!

Pompy Ciepła to najbardziej ekologiczne z dostępnych obecnie form ogrzewania. 

Jeśli przed każdym sezonem grzewczym boisz się o swoje rachunki to dzięki Pompie ciepła zdecydowanie zaoszczędzisz na rachunkach. Jest to rozwiązanie praktycznie bezobsługowe elektro oszczędne. Dodatkowo Pompy Ciepła są wydajne i zapewniają komfort termiczny nawet przy siarczystych mrozach. 

Jakby tego było mało stosowane przez nasze ekipy Pompy firmy Alpha Innotec należą do jednych z najcichszych tego typu urządzeń co zapewnia Tobie jako ich użytkownikowi dodatkowy komfort. 

W Inovativ zapewnimy Ci kompleksową usługę związaną z montażem Pomp Ciepła od planowania poprzez montaż i uruchomienie. 

 

Zamów BEZPŁATNĄ Konsultację.
Umów się na spotkanie. Dowiedz się więcej.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889
6 powodów

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła od Inovativ?

  1. Niskie koszty eksploatacji – obniżają koszty eksploatacji domu nawet czterokrotnie Ponadto nie ma potrzeby przeglądu kominiarskiego, co obniża też koszty utrzymania systemu. 

  2. Energooszczędny dom – pompy ciepła są zaprojektowane do pracy nawet w najmroźniejsze zimy. Mogą pracować przez cały sezon grzewczy. A użycie energii elektrycznej jest minimalne.
     

  3. Ograniczenie w produkcji CO2 – Stanowią doskonały zamiennik dla kotłów gazowych, węglowych, paletowych przyczyniając się do ograniczenia produkcji CO2

  4. Grzeje zimą i chłodzi w lecie– Zastosowane przez nas pompy ciepła alpha innotec z serii Alira to wydajne rozwiązaniem do ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, dostępne w jednym wygodnym systemie.

  5. Cicha praca – Seria alira od alpha innotec to jedne z najwydajniejszych i jednocześnie najcichszych pomp powietrznych na rynku, w bezkompromisowo solidnym wykonaniu. 

  6. Możliwość dofinansowania – Z programów „Czyste powietrze”, lub Ulgi Termomodernizacyjnej

Pompa Ciepła – a co to takiego? 

Czym jest Pompa Ciepła? 

Pompy Ciepła to systemy ogrzewania przyszłości. Ich pierwsze zasady działania opisał w 1824r francuz Nicolas Carnot. Niespełna 100 lat później w Zurychu powstał pierwszy system pomp ciepła, który ogrzewał miejski ratusz, budynek kongresowy i krytą pływalnie.

Pierwszą gruntową pompę ciepła wykorzystano w Stanach Zjednoczonych do ogrzewania domu Roberta C. Webbera w Indianapolis (1945 r) Od tego czasu Pompy Ciepła stanowią niezawodny, ekologiczny wariant grzewczy.

Obecnie wyróżnia się kilka rodzajów Pomp Ciepła takich jak gruntowe, wodne i powietrzne.

 

Zamów BEZPŁATNĄ Konsultację.
Umów się na spotkanie. Dowiedz się więcej.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889
GOOGLE REVIEWS

Pełen profesjonalizm, począwszy od projektu, doradztwa, poprzez montaż aż po złożenie dokumentacji do ZE. A dotacja z programu “Mój Prąd” już na koncie. Dziękuję i polecam!!!

Agnieszka T.
Zasady działania

Jak działa Pompa Ciepła?

Można powiedzieć, że jest to zasada podobna do innego dobrze znanego sprzętu gospodarstwa domowego – lodówki. Różni się tylko kierunkiem wędrówki ciepła. W trakcie sezonu grzewczego pompa ciepła pobiera ciepło z otoczenia i wtłacza je do pomieszczenia, podczas, gdy lodówka działa z wewnątrz do zewnątrz.

Przy tym energia elektryczna pobierana do obsługi pompy ciepła potrzebna jest tylko do podtrzymania działania systemu. Przyjmuje się, że z każdego 1 kW energii elektrycznej pobranej przez pompę ciepła można uzyskać 5 kW ekologicznej, zielonej energii.

Zatem przy symbolicznym poborze energii można ogrzać swój dom i przyczynić się do ochrony środowiska, dodatkowo oszczędzając na rachunkach za prąd i ogrzewanie.   

 

Zaplanuj Termin

Umów się na spotkanie

Zainteresowany?
Zamów swoją konsultację już dziś!

Chętnie przyjedziemy do Ciebie aby na miejscu ocenić możliwości i obliczyć wydajność instalacji fotowoltaicznej.
Zapraszamy także do naszej siedziby, aby z bliska obejrzeć panele fotowoltaiczne, inwertery i pozostałe podzespoły do instalacji fotowoltaicznej.

Skontaktuj się z nami.

731 315 889 Wyślij Zapytanie
Ekologia – Oszczędności – Zyski

Skontaktuj się Dziś. Zainwestuj w Jutro.

Wyślij Zapytanie 731 315 889
Wyślij Zapytanie 731 315 889