Pompa ciepła ZIRIUS M2

Pompa ZIRIUS M2 doskonale sprawdzi się w nowo szwedzka pompa ciepla zirius m2 schematwybudowanych budynkach lub zastąpi istniejący kocioł. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które zapewni także ciepła wodę użytkową, dzięki zastosowaniu wymiennika przepływowego. To nowatorskie rozwiązanie zapobiega także rozmnażaniu się bakterii Legionelli dzięki niewielkiej ilości wody stojącej.

Stała temperatura utrzymuje się na wysokim poziomie dzięki skraplaniu gazu w wymienniku ciepła wbudowanym w zbiornik a automatyczny regulator temperatury dostarcza wodę do systemu CO uwzględniając temperaturę wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Pompa ZIRIUS M2 może pracować w układach kaskadowych z kolektorami słonecznymi, wentylacją z rekuperacją, basenem i kominkiem.

Niewątpliwymi zaletami systemu opartego o ZIRIUS M2 jest także najmniejsza powierzchnia gruntu niezbędna do instalacji dolnego źródła a także możliwość kontrolowania pracy pompy panelem dotykowym lub przez sieć (LAN/Internet) czy brak konieczności przeprowadzania przeglądów i serwisowania urządzenia.

Nie znajdziemy tu także pomp obiegowych górnego i dolnego źródła, a wspomniana już możliwość kaskadowego łączenia umożliwia zasilanie obiektów wielkopowierzchniowych.

Podsumowując, ZIRIUS M2 zapewni Państwu czystą energię oraz oszczędności na wiele lat utrzymując swoją wydajność na stałym poziomie przez cały okres eksploatacji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie bądź mailowo.

 

Powrót do Pomp Ciepła