Sieciowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,1kW premium

Pozyskana energia słoneczna wykorzystywana jest na bieżąco do zasilana budynku i znajdujących się w nim urządzeń. Produkując energię na własne potrzeby nie płacimy za energię elektryczną w ciągu słonecznego dnia. Podczas projektowania instalacji kładziemy silny nacisk na dobór podzespołów sprawdzonych i rozpoznawalnych firm o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu.  Prezentowany system jest instalacją trójfazową i przeznaczony jest do budynku o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną w ciągu dnia np. w biurze.

Konfiguracja premium charakteryzuje się użyciem bardzo wysokiej jakości podzespołów renomowanych niemieckich firm AxSun oraz Steca i gwarancję producentów, odpowiednio  10 i 7 lat. Zapewniamy także pełne pośrednictwo między klientem, a Zakładem Energetycznym na terenie województwa mazowieckiego. Instalacja premium zawiera także dodatkowy pakiet wyposażenia, dzięki czemu spełnia wszystkie kryteria programu PROSUMENT bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

sieciowa instalacja fotowoltaiczna 6kW schemat

sieciowa instalacja fotowoltaiczna 6kW premium uzysk produkcja energii

Sieciowa instalacja fotowoltaiczna 6kW premium cena

*Cena zawiera wszystkie elementy potrzebne do działania instalacji oraz montaż. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT – w przypadku domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej do 300 m2 jest to 8%, powyżej 300 m2 oraz dla firm jest to 23%. Podana cena obejmuje instalację do 50 km od siedziby firmy, możliwa instalacja w dowolnym miejscu w Polsce za dodatkową opłatą. Przykładowa cena dla dachu skośnego krytego blachą.

Każdą wycenę wykonujemy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnego skonfigurowania instalacji

dostosowanej do Państwa potrzeb!

883-741-137       731-839-889       792-217-060

 

Przykładowe instalacje skonfigurowane przez naszych inżynierów:

Sieciowe instalacje fotowoltaiczne (on-grid)

• Sieciowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 1,5kW

• Sieciowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,0kW

• Sieciowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,0kW

• Sieciowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 8,0kW

• Sieciowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 10,0kW

Powrót do sieciowych elektrowni słonecznych

Informacje o cenach prezentowane w serwisie internetowym służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.