Konstancin-Jeziorna 10 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,86 kWp w miejscowości Konstancin-Jeziorna na domu jednorodzinnym pokrytym blachą trapezową. Wykorzystano 29 paneli LG NeON2 o mocy 340Wp z najnowszej serii V5 oraz falownik dwuobwodowy Fronius Symo 10.0-3-M. Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe które stosujemy to DEHN i Citel z 10 letnią gwarancją.

Moduły LG z serii V5 posiadają gwarancję LG na produkt o długości 25 lat i zachowania sprawności LG po 25 latach co najmniej 89,6% mocy początkowej. Panele wykonane są w technologii Cello Technology™ dzięki czemu przetwarza światło padające z przodu i z tyłu ogniwa. Panele produkowane są w Korei Południowej. INOVATIV jest PRO Partnerem firmy LG Electronics.

Falowniki Fronius produkowane są w Austrii. Posiadają standardowo 7 letnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia do 20 lat, w ciągu 30 miesięcy od wysyłki z fabryki. Beneficjentem gwarancji jest właściciel produktu objętego gwarancją. W razie zmiany właściciela produktu gwarancja przechodzi na nowego właściciela.

Realizacja: kwiecień 2019

Call Now Button