Niezależne zasilanie reklam

Niezależne zasilanie reklam

Oświetlenie nośników reklamowych nie zawsze jest proste i nie zawsze możliwe. Reklama nie musi się znajdować blisko infrastruktury na to pozwalającej. Rozwiązaniem takiego problemu jest instalacja oświetleniowa o zasilaniu niezależnym od sieci energetycznej. Energia potrzebna do zasilania lamp może być przecież pozyskana ze słońca lub wiatru.

Nasze systemy oparte o fotowoltaikę oraz turbiny wiatrowe daje pełna niezależność jeśli chodzi o miejsce ustawienia reklamy. Takie możliwości pozwalają dotrzeć do większej liczby odbiorców w miejscach w których dotychczas było to możliwe jedynie za dnia.

Pora zimowa oznacza krótsze dni i sprawi, że wieczorny szczyt powrotów (autostradami oraz  głównymi wylotówkami) zacznie wypadać po zmroku. Nieoświetlone nośniki reklamowe tracą na znaczeniu. Zasilanie  projektujemy tak, aby reklama była oświetlona 365 dni w roku, co potwierdzają nasze dotychczasowe realizacje.

Nasze systemy oświetlają nieprzerwanie powierzchnie reklamowe w Warszawie już od ponad roku.
Naszych dotychczasowych klientów przekonaliśmy szybkością realizacji oraz niezawodnym funkcjonowaniem oświetlenia.

 

 

*Zdjęcie reklamy o wymiarach 12x12m w Warszawie zasilanej niezależnie od sieci energetycznej, 2015
  • Proponowane przez nas rozwiązanie oparte jest o trwałe akumulatory, wydajne panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe.
  • System przygotowany jest by sprostać różnym warunkom atmosferycznym oraz wszystkim porom roku.
  • Zapewnia oświetlenie codziennie gdy wymagają tego warunki oświetleniowe.
  • Ze względu na zróżnicowane źródła energii oraz dzięki dużej pojemności akumulatorów instalacja taka charakteryzuje się niezawodnością.
  • Zgodne z wymaganiami system fotowoltaiczny jest niewidoczny i nie rozprasza odbiorców reklamy.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu skonfigurowania instalacji

dostosowanej do Państwa potrzeb!

 

883-741-137       731-839-889

 

Nośnik reklamowy zasilany z instalacji fotowoltaicznej

*Zdjęcie baneru reklamowego o wymiarach 35x14m w Brwinowie przy autostradzie A2 zasilanej niezależnie od sieci energetycznej, 2016