Instalacje fotowoltaiczne – elektrownie słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne  –  elektrownie słoneczne

Fotowoltaika: przyszłość energetyki

Fotowoltaika jest prężnie rozwijającą się gałęzią energetyki, która pozwala w pełni wykorzystać potencjał energii słonecznej – czystej, naturalnej i odnawialnej. Elektrownie słoneczne to efektywne rozwiązanie, które nie tylko korzystnie wpływa na nasze środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwala znacznie zmniejszyć wydatki na prąd. Jeśli są Państwo zainteresowani możliwościami, jakie dają profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, zapraszamy do współpracy z Inovativ. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność.

Elektrownie słoneczne: czysta energia to oszczędność

Technologia zasilania oparta o nowoczesne baterie słoneczne oznacza znaczące oszczędności zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że energia słoneczna, którą produkują elektrownie słoneczne dla firm i gospodarstw domowych jest darmowa. Można ją pozyskać w bezpieczny dla Ziemi, a przy tym bardzo prosty sposób. Nawet niewielka elektrownia słoneczna pozwoli na obniżenie rachunków za prąd. Obniżenie rachunków odczujemy od razu po uruchomieniu instalacji. A to nie wszystko, ponieważ dodatkowo nadmiar słonecznej energii, którą wygeneruje instalacja można oddać do sieci energetycznej w lecie i wykorzystywać w zimie – w przypadku domów, a w przypadku firm – sprzedać, a więc zarabiać bez dodatkowego wysiłku. I to właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z możliwości, jakie daje fotowoltaika.

Jak działają instalacje fotowoltaiczne?

Podstawą ich funkcjonowania jest energia słoneczna. Słońce jest nie tylko doskonałym źródłem światła, ale i potężnej ilości energii, która dociera do Ziemi w każdej sekundzie. Aby efektywnie wykorzystać jej potencjał, wykorzystuje się ogniwa fotowoltaiczne. Ogniwa te dzięki innowacyjnej technologii, przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Prąd wygenerowany w ten sposób jest darmowy i powstaje bez szkodliwej eksploatacji zasobów naszej planety. Czysta, wyprodukowana na własnym dachu energia może z powodzeniem wspomóc zasilanie domu, a w przypadku większych instalacji – nawet całych fabryk. Tak właśnie działają elektrownie słoneczne dla firm, jak i domowe.

Profesjonalnie skonfigurowane elektrownie słoneczne mogą stać się doskonałym wsparciem dla każdej sieci elektrycznej. Inovativ oferuje Państwu takie właśnie instalacje fotowoltaiczne. Warszawa i okolice są obszarem na którym działamy, ale wykonujemy także instalacje na terenie całej Polski. Współpracując z nami, mogą Państwo oczekiwać kompleksowego wsparcia zarówno przy konfiguracji instalacji fotowoltaicznej, jak i jej montażu, a także z przygotowaniem dokumentacji związanej z udzieleniem dofinansowania i przyłączeniem instalacji do sieci. Możemy dla Państwa przygotować konieczne wnioski i  dostarczyć je do banku udzielającego kredytu oraz na terenie województwa mazowieckiego zapewniamy pełne pośrednictwo między Państwem, a Zakładem Energetycznym. Warszawa, Piaseczno – pracujemy między innymi tutaj.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza merytoryczna są gwarancją pełnego zadowolenia z realizowanych usług. Wybierając Inovativ, mogą Państwo także liczyć na długą gwarancję dla instalacji.  Proszę sprawdzić informacje o gwarancji pod adresem: http://inovativ.pl/sieciowe-instalacje-fotowoltaiczne/

Działamy na terenie miasta Warszawa, jak również całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Po więcej informacji zapraszamy do naszych specjalistów.

 

 

elektrownie słoneczne, instalacje fotowoltaiczne

Sieciowe instalacje fotowoltaiczne (on-grid)

Pozwalają wykorzystywać energię słoneczną na bieżąco – by zasilić budynek oraz wszystkie urządzenia się w nim znajdujące. Wybierając ją, można uzyskać darmowy prąd każdego dnia, a nadmiar wygenerowanej energii zbilansować w ciągu roku dzięki sieci energetycznej!

Dowiedz się więcej >

Hybrydowe instalacje fotowoltaiczneinstalacje fotowoltaiczne warszawa, elektrownie słoneczne dla firm

 

Współpracują z energetyczną siecią i umożliwiają wykorzystywanie pozyskanej energii w ciągu dnia i gromadzenie jej nadmiaru w nocy. Dzięki temu, pozwalają na korzystanie ekologicznego prądu również nocą czy w trakcie awarii sieci tradycyjnej, stając się systemem zasilania awaryjnego.

Dowiedz się więcej >

 

Instalacje niezależne od sieci grid) energetycznej – autonomicznefotowoltaika warszawa, fotowoltaika piaseczno

Idealne do budynków i instalacji niepodpiętych do sieci energetycznej. Sprawdzą się np. w altanach i domkach letniskowych, czy do oświetlania reklam, zasilania monitoringu etc. Nie są uzależnione od sieci energetycznej dzięki baterii słonecznej i akumulatorowi.

Dowiedz się więcej >