Doradztwo i dofinansowania

Doradztwo i dofinansowania

Doradztwo projektowe

 

Oferujemy wsparcie w zakresie wprowadzania do użytku domowego i w przedsiębiorstwach najnowszych technologii i instalacji mających pozytywny wpływ na oszczędności finansowe i stan środowiska. Naszym Klientom doradzamy jak właściwie dostosować do swoich potrzeb technologie związane z ochroną środowiska i optymalizować koszty działania w tym obszarze.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z doradztwem w zakresie inwestycji w źródła energii odnawialnej, od projektu do zakończenia prac.

Nasze doświadczenie oraz wiedza inżynierska pozwoli wybrać dla Państwa najlepsze dostępne rozwiązania, które zaspokoją Państwa oczekiwania.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych Państwu usług.

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Na etapie planowania inwestycji pomożemy klientowi zidentyfikować jego potrzeby, wycenić i zaproponować możliwe rozwiązania, które wspólnie z klientem przeanalizujemy. Zaproponujemy sprawdzonych dostawców, solidnych podwykonawców, a przede wszystkim zajmiemy się wszelkimi kwestiami formalnymi.

Pomagamy także w uzyskaniu dotacji i na bieżąco poszukujemy atrakcyjnych dla Państwa programów dofinansowań i dotacji.

 dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej mazowsze

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie w wysokości 25% na zakup instalacji fotowoltaicznych w województwie mazowieckim.  Zajmujemy się pozyskaniem dotacji dla Państwa! Dowiedz się więcej >

 

dofinansowanie prosument nfosigw inovativ

Program PROSUMENT – dofinansowanie do 40% inwestycji w mikroinstalacje OZE – chcemy przybliżyć Państwu możliwość uzyskania dotacji z tego programu. Dowiedz się więcej >

 

 

dofinansowanie oze warszawa inovativDofinansowanie w wysokości 40% inwestycji z wykorzystaniem OZE na terenie m.st. Warszawy dla szerokiej grupy beneficjentów (m. in. osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorcy, firmy). Nabór trwa jedynie do dnia 31 marca 2015 roku.
Dowiedz się więcej >

 

Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z bezpłatnego doradztwa!

883-741-137       731-839-889