Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych w woj. mazowieckim

instalacje fotowoltaiczne dotacje

Jeśli chcą Państwo zamontować instalację fotowoltaiczną, warto sprawdzić, czy aktualnie są dostępne dotacje. Dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne w województwie mazowieckim pozyskać można m.in. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To wsparcie, które obniży koszty zakupu i montażu instalacji, pozwalając cieszyć się zieloną energią w jeszcze niższej cenie.

Dotacje na instalacje fotowoltaiczne – uzyskaj je z nami

Dotacje na fotowoltaikę oferowane są w transzach. Dlatego warto śledzić sytuację na bieżąco – tak, by móc złożyć wniosek o wsparcie finansowe na instalacje fotowoltaiczne w odpowiednim momencie. Warto, ponieważ dotacja może na przykład:

  • objąć do 25% kosztów kwalifikowanych całej instalacji,
  • pozwolić na sfinansowanie 100% kosztów kwalifikowanych w postaci pożyczki dla beneficjenta – tak, by nie było konieczne ponoszenie jednorazowo dość wysokiego wydatku na instalację.

Wszystko zależy od obecnie dostępnych dotacji.

W naszej firmie mogą Państwo uzyskać wsparcie przy uzyskaniu dotacji na instalację fotowoltaiczną – zapraszamy do współpracy. Inovativ:

  • przeanalizuje zapotrzebowanie na prąd Państwa gospodarstwa domowego,
  • przygotuje kompleksowy projekt instalacji wraz z kosztorysem,
  • zajmie się dopełnieniem wszystkich formalności związanych z pozyskaniem dotacji,
  • zrealizuje montaż instalacji – tak, by mogli się Państwo w krótkim czasie cieszyć oszczędnościami uzyskanymi dzięki fotowoltaice.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Zapraszamy do kontaktu aby dowidzieć się więcej
o instalacjach fotowoltaicznych i dofinansowaniu !

883-741-137       731-839-889